O nas

 

Pierwszy ogólnopolski profesjonalny portal wiedzy www.zalecanediety.pl powstał dzięki współpracy pasjonatów zdrowego stylu życia, których intencją jest szerzenie rzetelnych informacji na temat zasad prawidłowego odżywiania, produktów prozdrowotnych, składników diety oraz ich wpływu na organizm człowieka.  Kompleksowa wiedza z zakresu dietetyki, fitoterapii oraz profilaktyki pierwotnej i wtórej chorób dietozależnych pozyskiwana jest z fachowych źródeł, nad czym czuwa zespół dyplomowanych dietetyków. Dodatkowo dzięki rozbudowanym ankietom personalnym portal www.zalecanediety.pl oferuje indywidualną diagnostykę dietetyczną, która opiera się m.in. na dostosowaniu określonych produktów, ziół czy zaleceń żywieniowych do indywidualnych potrzeb respondentów, które mogą być pomocne w profilaktyce lub leczeniu wybranych schorzeń.

Naszą misją jest szeroko rozumiana promocja zdrowego stylu życia oraz szerzenie wiarygodnych i pochodzących z najbardziej aktualnych źródeł informacji z zakresu dietetyki, farmacji i medycyny. Przywiązujemy ogromną wagę do najnowszych doniesień dotyczących możliwości profilaktyki i terapii żywieniowej licznych schorzeń. Uzyskane informacje staramy się przekazać szerszemu gronu odbiorców w jak najbardziej przystępnej formie. Jesteśmy w pełni otwarci na spersonalizowane oczekiwania odwiedzających dzięki możliwości kontaktu telefonicznego z dietetykiem, udzielającym wszelkich niezbędnych informacji.

W perspektywie dalszego rozwoju portalu www.zalecanediety.pl dążymy do intensywnej rozbudowy dostępnej bazy wiedzy, diet, przykładowych jadłospisów, produktów prozdrowotnych oraz ziół, a także poszerzania możliwości indywidualnej diagnostyki dietetycznej zapewniającej większy kontakt z osobami odwiedzającymi naszą stronę. Ciągła obserwacja dynamicznie zmieniającego się rynku usług dietetycznych, leczenia żywieniowego, możliwości walki z nadwagą, otyłością oraz chorobami dietozależnymi pozwala nam na prężne podążanie za najnowszymi trendami.

Wedle słów Sokratesa „człowiek nie żyje, aby jeść, ale je, aby żyć”, co za tym idzie należy dążyć do zwiększania świadomości społeczeństwa na temat tego, jakich składników dostarczać organizmowi, aby zachować pełnię zdrowia i sił witalnych.